Killin' Time Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Killin' Time Gaming


 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin
Clock
Prijatelji

 

 sto nece moj nick! aka CEK11

Go down 
2 posters
AutorPoruka
cek11
Newbie
Newbie
cek11



sto nece moj nick! aka CEK11 Empty
KomentarNaslov komentara: sto nece moj nick! aka CEK11   sto nece moj nick! aka CEK11 Icon_minitime7/23/2009, 4:20 pm

Ime :Stefan Ceki Spasojevic
Nick :cek11
God. :94
Klan u kojem igraš i za koje si igrao :i[uNs],[K],SIWM,L1ke,undeReality,[H]....
Kontakt :ceki94@hotmail.com
cao ja sam Stefan iz cacka sam, 94'sam god igram cs 7meseci railo me naterao da igram moze te me naci na msn u na fb:Stefan Ceki Spasojevic ...sta jos da vam kazem svidja mi se uNs team .hvala ..poz.. .cao zdravo :p <3nightWish xD
Na vrh Go down
cek11
Newbie
Newbie
cek11



sto nece moj nick! aka CEK11 Empty
KomentarNaslov komentara: cek11 say   sto nece moj nick! aka CEK11 Icon_minitime7/23/2009, 4:28 pm

dalabinjo da mi objasnis kako se satvlja muzika na 4umu i da mi das admina za 4um moze???!
Na vrh Go down
cek11
Newbie
Newbie
cek11



sto nece moj nick! aka CEK11 Empty
KomentarNaslov komentara: eeee dalaba   sto nece moj nick! aka CEK11 Icon_minitime7/23/2009, 4:42 pm

doveo sam preko 30 ljudi na 4um msm reg se preko 30
Na vrh Go down
DaLa[B]a^
Newbie
Newbie
DaLa[B]a^



sto nece moj nick! aka CEK11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto nece moj nick! aka CEK11   sto nece moj nick! aka CEK11 Icon_minitime7/23/2009, 9:29 pm

oKe datju ti wlcm Smile
Na vrh Go down
Sponsored content





sto nece moj nick! aka CEK11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto nece moj nick! aka CEK11   sto nece moj nick! aka CEK11 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
sto nece moj nick! aka CEK11
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Killin' Time Gaming :: Članovi foruma :: Predstavite se-
Idi na: