Killin' Time Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Killin' Time Gaming


 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin
Clock
Prijatelji

 

 Pravimo ekipu za CW-ove...

Go down 
3 posters
AutorPoruka
DaLa[B]a^
Newbie
Newbie
DaLa[B]a^



Pravimo ekipu za CW-ove... Empty
KomentarNaslov komentara: Pravimo ekipu za CW-ove...   Pravimo ekipu za CW-ove... Icon_minitime7/20/2009, 10:55 am

Pravimo ekipu za cw-ove da se uigramo,mislim da je to ta ekipa extra u sastavu smo:ja tj.DaLa[B]a^,cek11,toD^,d1viNe,$$JuMPeR$$,Mik1111


DaLa[B]a^: komentar modifikovan dana: 7/25/2009, 12:50 am; prepravljeno ukupno 3 puta
Na vrh Go down
mando
Newbie
Newbie
mando



Pravimo ekipu za CW-ove... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pravimo ekipu za CW-ove...   Pravimo ekipu za CW-ove... Icon_minitime7/23/2009, 12:43 am

sine gde wam je tu D1vine lik realno igra bolje od pola owih
Na vrh Go down
qweR
Newbie
Newbie
qweR



Pravimo ekipu za CW-ove... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pravimo ekipu za CW-ove...   Pravimo ekipu za CW-ove... Icon_minitime7/23/2009, 12:49 am

a gde sam vam tu ja?ja igram bolje od svih x)
Na vrh Go down
DaLa[B]a^
Newbie
Newbie
DaLa[B]a^



Pravimo ekipu za CW-ove... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pravimo ekipu za CW-ove...   Pravimo ekipu za CW-ove... Icon_minitime7/23/2009, 2:04 am

pa nmg swaki dan da menjam mrzi me Very Happy:D:DqweR <3
Na vrh Go down
qweR
Newbie
Newbie
qweR



Pravimo ekipu za CW-ove... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pravimo ekipu za CW-ove...   Pravimo ekipu za CW-ove... Icon_minitime7/23/2009, 2:07 am

okok, <3 DaLa[B]a^
Na vrh Go down
Sponsored content





Pravimo ekipu za CW-ove... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pravimo ekipu za CW-ove...   Pravimo ekipu za CW-ove... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Pravimo ekipu za CW-ove...
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Killin' Time Gaming :: Killin' Time Team :: Obaveštenja-
Idi na: